czwartek, 31 grudnia 2015

Spacerowe podsumowanie roku 2015

W tamtym roku postanowiłam, że przejdę z grubym 1000km. Już prawie nam się udało, już byłam taka dumna ale niestety, zabrakło nam 14km do celu. No nic to. Nie udało się w 2014, to wyzwanie przeszło na kolejny rok. I tak oto zaczęłam rok 2015 od postanowienia, że tym razem przejdziemy 1000km. I udało się! Magiczną liczbę przekroczyliśmy bodajże pod koniec października albo już w listopadzie. Dokładnie nie pamiętam.

1000km to w cale nie tak wiele. Wychodzi niecałe 3km dziennie. Czyli takie w sumie nic. U nas to długo zeszło głównie przez moje lenistwo :P. No i grubego kontuzje. Obliczyłam, że dni bez spaceru było aż 135. Czyli praktycznie 1/3 roku.

Miesięczny rozkład kilometrów wygląda u nas tak:


Rok 2015 kończymy z wynikiem 1192km. A najlepszym miesiącem pod względem kilometrów okazał się grudzień :D. Mam nadzieje, że w 2016 pobijemy go. Już zapisaliśmy się do wyzwania stworzonego przez Anię z Dogs' Paths na 1500km. W tym roku również rywalizowałyśmy w prywatnym wyzwaniu, ale im więcej osób tym lepsza zabawa. Zachęcamy wszystkich was do dołączenia i wspólnej rywalizacji. W końcu nic tak nie motywuje, jak mała rywalizacja z innymi właścicielami :D

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam na wydarzenie na facebook'u:

4 komentarze:

 1. W takim razie nie pozostało nic jak gratulacje :) My w tym roku nie bawiłyśmy się w liczenie kilonetrów , ale z pewnością wyszłoby grubo ponad tysiąc . Ten rok był naprawdę aktywny.
  Życzymy pobicia rekordu , my też bierzemy udział w tym wydarzeniu . Powodzenia! :)

  Pozdrawiam
  http://beaglowate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się dołączę :D Jestem ciekawa ile dokładnie przechodzimy z Abi w ciągu roku, czas zacząć zliczać kilometry!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem w innym wydarzeniu wyzwaniowym bez endomondo, ale też trasa jest 1500km (liczę że 2016km przejdziemy, albo jeszcze więcej :D).
  Napewno podkradniemy pomysł z wykresem! :) Bardzo fajny pomysł obrazujący jak poszło nam w danych miesiącach :)
  http://lusiek.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń