czwartek, 17 września 2015

Spotkanie czterech jeźdźców apokalipsy ;)

Jakiś czas temu wybyliśmy na mini wyjazd, który rudy spędzał w towarzystwie Hixa, Monty'ego i Paco. Dzięki temu spotkaniu dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy o nim. Po pierwsze, Foxtrot jest najpiękniejszą panną na wydaniu - wszyscy zabiegali o jego względy ;). Po drugie, gruby jest najbardziej jęcząco-denerwującym potworem jaki świat widział. Pod koniec wszyscy mieli go już dość i każdy się cieszył, że już jedzie. A po trzecie, rudy wygląda najmniej korzystnie z całej czwórki. Trochę jak skrzyżowanie nosorożca w ciąży z czołgiem. Wniosek na przyszłość jest taki, że absolutnie nie powinien pokazywać się z innymi, ładniejszymi psami na zdjęciach ;)

Hix, Foxtrot, Monty i Paco

Nosorożec w ciąży ;)

I trochę więcej nosorożca w ciąży ;) 

Paco, Monty, Foxtrot i Hix 

I na koniec nosorożec w ciąży :D

Aaaaa i byłabym zapomniała. Gruby jest głównym podejrzanym w sprawie zaginionej kiełbaski. Ciekawe czemu mnie to nie dziwi ;)

4 komentarze:

 1. Widząc takie foty żałuję, że nie mam rasowego psa - bliźniaki!
  Skoro narzekasz na linię Foxtrota, to może jakieś trenowanko?
  Pozdrawiam
  8lap1ogon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się tylko śmieje ;) grubego waga jest pod kontrolą. Po prostu gruby ma inną budowę, no i nie te lata. Foxtrot był najstarszy z towarzystwa, mając ponad 7 lat, gdzie reszta miała 2-3 lata :) No i nikt nie ma tak wielkiej klaty jak rudy ;)

   Usuń
 2. Haha nosorożec w ciąży :D To jest tekst dzisiejszego dnia, zdecydowanie!

  OdpowiedzUsuń