wtorek, 3 września 2013

Początek

Oto i jest blog rudego! Groziłam, groziłam i w końcu zrobiłam :)

Jednak już na wstępie muszę ostrzec, żę nie będzie to kolejny blog o wspaniałej gwieździe sportowej, mistrza nad mistrzami agility, frisbee i innych sportów kynologicznych jak również nie znajdziecie tu opisów fantastycznej kariery wystawowej (chociaż jedną wystawę zaliczył ale może o tym potem), o przygotowaniach, o zdobywaniu medali przez fantastycznego reproduktora. Nie będzie to również kolejny blog o super psie, który jest tak wspaniały że Disney i inne wytwórnie filmowe biją się by u nich wystąpił. Nie znajdziecie tu opisów jak cudowne jest życie ze szczeniakiem bo Foxtrot ma to już dawno za sobą (na szczęście!). Również o podróżowaniu nie będzie zbyt dużo bo po prostu najczęściej siedzimy na tyłku w Warszawie.

Znajdziecie tu przy dobrym wietrze i mojej wenie ;) opis naszego wspólnego życia (które czasem nie jest takie łatwe), prawdopodobnie moje przemyślenia i spostrzeżenia z posiadania psa i wszystkich tego konsekwencji. Na pewno nie zabraknie tu zdjęć Foxtrota i pewnie trochę sztuczek. :)

6 komentarzy:

 1. No to zapowiada się ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno będzie ciekawie i inaczej niż na innych blogach o super sportowcach :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę zaglądać obowiązkowo :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy was! Czekamy na kolejne notki. Bo zapowiada się CAŁKIEM NIEŹLE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i dobrze, blogów gwiazderskich i tak jest pod dostatkiem ;)
  Zapowiada się świetnie, będę do was regularnie zaglądac i sprawdzac co porabia rude stado (jakem wielka wielbicielka tollerów i niedoszła właścicielka)!

  OdpowiedzUsuń